Вхід для студентів

   
   

Як до нас дістатись:  

1. від Сихівського району: маршрутні таксі 19, 23, 40, 47а
- їхати до зупинки ТЦ Метро-2
маршрутні таксі 37, 46 або тр. №25
- їхати до зупинки вул. Навроцького

2. від Залізничного району: маршрутні таксі 15, 23, 24, 27, 138
- їхати до зупинки ТЦ Метро-2

3. від Шевченківського району:
маршрутні таксі 19, 50
- їхати до зупинки ТЦ Метро-2
маршрутні таксі 37, 46
- їхати до зупинки вул. Навроцького

4. від Франківського району:
маршрутні таксі 23, 27, 40, 44
- їхати до зупинки ТЦ Метро-2
тролейбус №25
- їхати до зупинки вул. Навроцького

5. від Личаківського району:
маршрутні таксі 19, 23, 24, 27, 40, 44, 47а, 50, 138
- їхати до зупинки ТЦ Метро-2

6. від Галицького району:
маршрутні таксі 47а, 15, 19, 24, 44, 50, 138
- їхати до зупинки ТЦ Метро-2
маршрутні таксі 37,46 або тр. №25
- їхати до зупинки вул. Навроцького

   

Доброю традицією у Технічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» стали весняні зустрічі викладачів та студентів із школярами Львівщини.

Цього року викладачі фізики Паславський Р.М., Кормило Г.П., ЗемлинськийР.Л. та викладач комп’ютерних технологій Терехов В.В. відвідали Давидівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступеня ім. Т.Г. Шевченка.

Учні 9-х класів мали змогу переглянути фільм про наш навчальний заклад та його традиції, матеріально-технічну базу коледжу, більш детально ознайомитися з діяльністю чотирьох відділень, із їх напрямами підготовки, а також поспілкуватися з викладачами та студентами, дізнатися про переваги навчання у коледжі та здобуття відповідних спеціальностей.

Студенти коледжу Ілля Водоніс та Руслан Голойда (спеціальність комп’ютерна інженерія), Христина Гладка та Олена П’єх (комерційна діяльність), Михайло Феліштан та Андрій Шпаковський (електромеханіка) захоплено і змістовно розповіли школярам про особливості навчання на тих спеціальностях, які освоюють в коледжі, умови студентського побуту та дозвілля, можливості виїзду за кордон в рамках програм співробітництва з іноземними навчальними закладами та підприємствами, про реалізацію здібностей кожного студента завдяки роботі різноманітних гуртків, факультативів та курсів; про можливості працевлаштування та подальші перспективи професійного росту, співпрацю з українськими та зарубіжними фірмами тощо.

Викладачі коледжу висловлюють щиру подяку дирекції школи за надану можливість поспілкуватися з молодим поколінням. Щоб отримати вичерпні відповіді на питання щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії, запрошуємо учнів 9-х та 11-х класів 01 квітня о 1200 до нашого закладу на День відкритих дверей.

ВСП - Технічний коледж гостинно відчиняє двері своїх аудиторій та лабораторій для усіх бажаючих.