Вхід для студентів

   
   

Як до нас дістатись:  

1. від Сихівського району: маршрутні таксі 19, 23, 40, 47а
- їхати до зупинки ТЦ Метро-2
маршрутні таксі 37, 46 або тр. №25
- їхати до зупинки вул. Навроцького

2. від Залізничного району: маршрутні таксі 15, 23, 24, 27, 138
- їхати до зупинки ТЦ Метро-2

3. від Шевченківського району:
маршрутні таксі 19, 50
- їхати до зупинки ТЦ Метро-2
маршрутні таксі 37, 46
- їхати до зупинки вул. Навроцького

4. від Франківського району:
маршрутні таксі 23, 27, 40, 44
- їхати до зупинки ТЦ Метро-2
тролейбус №25
- їхати до зупинки вул. Навроцького

5. від Личаківського району:
маршрутні таксі 19, 23, 24, 27, 40, 44, 47а, 50, 138
- їхати до зупинки ТЦ Метро-2

6. від Галицького району:
маршрутні таксі 47а, 15, 19, 24, 44, 50, 138
- їхати до зупинки ТЦ Метро-2
маршрутні таксі 37,46 або тр. №25
- їхати до зупинки вул. Навроцького

   

19 квітня 2017 року у Львівському торговельно-економічному університеті відбулася всеукраїнська наукова конференція для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів України І – ІІ рівнів акредитації на тему «Обліково-аналітичне забезпечення в управлінні діяльністю підприємств в умовах трансформації національної економіки», у якій взяли участь представники з 17 вищих навчальних закладів України.

Робота конференції проводилася за такими тематичними напрямами: фінансово-економічна система України: стан та перспективи розвитку; облік як інформаційне забезпечення в управлінні діяльністю підприємства: теорія та практика; оподаткування діяльності суб’єктів господарювання: проблеми та перспективи удосконалення; економічний аналіз у системі прийняття управлінських рішень: сучасний стан та перспективи розвитку; актуальні проблеми і перспективи розвитку ревізії та контролю (аудиту) в умовах економічних трансформацій.

Студентка ІІІ курсу інженерно-економічного відділення Технічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Ониськів Марта Мирославівна успішно виступила з доповіддю на тему «Особливості застосування реєстраторів розрахункових операцій приватними підприємцями», в якій висвітлила основні проблеми використання реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами малого підприємництва – фізичними особами. Науковий керівник доповіді – викладач вищої категорії А.І. Цьорох.

При підведенні підсумків конференції організатори заходу подякували всім присутнім за активну участь у науковому обговоренні актуальних проблем та закликали не зупинятися на досягнутому. На завершення студентам-учасникам конференції урочисто вручено сертифікати, а їх науковим керівникам Подяки.